LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Biuro baldų pervežimas

Mūsų kompanija dažniausiai biurams perkraustyti siūlo paprastą veiksmų planą, kuris jau ne kartą buvo sėkmingai išbandytas kraustant  įmones ar biurus, turinčius iki 150 darbo vietų.

Pradžiai, pas Jus atvykęs mūsų darbuotojas apžiūrai įvertins pervežamų daiktų kiekį ir apytiksliai apskaičiuos, kiek reikės dėžių dokumentams, kompiuteriams, kiek bus kubais viso krovinio, kokio reikės transporto, darbuotojų, kiek laiko  viskas užtruks ir t.t. Taip pat apskaičiuos, kiek kainuos ir užtruks visas perkraustymas.

Iki perkraustymo likus 3–4 dienoms mes Jums atvešime specialias perkraustymo dėžes, kad Jūsų darbuotojai savo darbo vietose galėtų susipakuoti asmeninius daiktus ir dokumentus. Svarbu, kad kiekvienas darbuotojas sužymėtų savo dėžes ir baldus lipdukais.Ant mūsų dėžių galima rašyti ir markeriu, tad po pristatymo - bus daug lengviau surasti reikiamus daiktus.

Kraustymą dažniausiai pradedame nuo baldų, t. y. naujoje vietoje pagal Jūsų brėžinius arba nurodymus sustatome baldus, tada pagal darbo vietas išnešiojame dėžes, kompiuterius ir kitus daiktus.

Svarbu, kad būtumėte paruošę naujų patalpų brėžinius su baldų ir darbo vietų išdėstymo schema ir, žinoma, kad būtų bent vienas Jūsų kompanijos atstovas, kuris galėtų atsakyti į darbininkų klausimus.

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS