LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Biuro perkraustymas

UAB Kraustina gali perkraustyti tik kelis Jūsų baldus, daiktus, arba visą Jūsų turimą verslą su visais baldais, įranga ir orgtechnika. Remiantis mūsų ilgamete praktika, mūsų kompanija sėkmingai atliko daugiau tūkstančius įmonių perkraustymų pritaikant tai dienai geriausias įmanomas darbo sąlygas.

Nuolatos kraustome tiek smulkias ir vidutines įmones, tiek ir stambias korporacijas ar tarptautinio kapitalo bendroves.

 

Dažniausiai nedideli biurai, kuriuose dirba iki 10 darbuotojų mes perkraustome per vieną darbo dieną. Stambesnes įmones kraustome etapais, kad būtų patogiau skiriame kelis darbų vadovus skirtingiems darbams atlikti.

 

Esant poreikiui mes galime pasiūlyti ir sandėliavimo paslaugas. Sandėliuojame Jūsų turtą tiek trumpalaikiam, tiek ir ilgalaikiam terminui.

Turime nuosavas sandėliavimo patalpas Vilniuje kurios yra saugomos ir nuolatos šildomos. Galime pasiūlyti ir nešildomus sandėlius.

 

Visiems be išimties darbams skiriame darbų vadovą, kuris prižiūri atliekamus darbus nuo pradžios iki galo. Toks paslaugos teikimo modelis patrauklus bei patogus klientui ir mums. Dirbant tokiu principu sulaukiame daugybės užsakovų atsiliepimų, kad perkraustymas įvyko sklandžiai ir itin operatyviai būtent dėl šitos mūsų teikiamos unikalios paslaugos, kuri papildomai užsakovui nieko nekainuoja.


Nuolatos siūlome įmonėms, prekiaujančioms ar gaminančioms baldus bendradarbiauti pristatant Jų produkciją, taip pat glaudžiai dirbame su antstolių kontoromis pervežant reikalingą turtą.Taip pat mūsų veikla yra neatsiejama nuo transporto rinkos kurios dalyviams nuolatos reikia mūsų pagalbos. Mes suprantame, kad kiekvienai įmonei reikia savitų paslaugų, todėl visada siekiame iš pradžių susitikti ir aptarti visus poreikius ir mūsų galimybes, kad atitiktumėm klientų lūkesčius.

 

Mūsų darbuotojai yra specialiai apmokyti ir ilgamečiai šios verslo šakos dalyviai, todėl turime lyderiaujančias pozicijas Lietuvos perkraustymo rinkoje.

Remiantis nuolat gaunamais teigiamais atsiliepimais, tikime, kad mūsų darbas yra įvertintas ir ateityje stengsimės suteikti dar geresnes paslaugas.

 


Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS