LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Buto perkraustymas
Mes esame orientuoti į profesionalų klientų aptarnavimą, nesvarbu ar tai būtų juridinis asmuo ar privatus žmogus. Mes įsitikinę, kad net ir smulkus perkraustymas turi būti atliekamas netik profesionaliai, bet ir labai atsakingai, kad klientas galėtų mus rekomenduoti savo artimiems žmonėms.
Dažniausiai atliekamas perkraustymas iš buto į butą / namą. mums galite skambinti visais atvejais, net jeigu reikia kraustytis į kitą miestą ar net į kitą šalį.
Turime pakankamai sėkmingos patirties ir kompetencijos, tad tikrai Jums galime pasiūlyti labai palankias sąlygas mūsų kokybiškoms ir išskirtinėms paslaugoms.
Esant reikalui, mes visada geranoriškai ir nemokamai Jums patarsime visais kraustymo klausimais. Sudarysime Jums palankias sąlygas bei paruošime sąmatas.

Kadangi persikraustymas nėra itin dažnas įvykis žmogaus gyvenime (nors yra ir dažnai besikraustančių asmenų) geriau naudokitės rimtos kraustymo kompanijos paslaugomis - taip Jūs išvengsite bereikalingo streso, sutaupysite pinigų bei būsite tinkamai ir profesionaliai bei laiku aptarnauti.

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS