LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Daiktų pakavimas

Mes prekiaujame tik kokybiškomis bei patvariomis pakavimo medžiagomis. Mūsų pakavimo dėžės yra su UAB KRAUSTINA frminiu logotipu, o kitos pakavimo medžiagos yra tinkamos tiek butų tiek biurų perkraustymui, asmeninių daiktų, baldų bei technikos pakavimui.

Perkraustymams naudojame standartines 60x40x40 penkių sluoksnių impregnuoto ir pakietinto gofro kartono firmines dėžes. Taip pat naudojame rūbines dėžes skirtas pervežti sukabintiems rūbams, strech plėvelę supakuoti baldams, burbulinę plėvelę skirtą dūžtantiems daiktams pakuoti, pastiprintą burbulinę plėvelę su gofruotu kartonu skirtą ypatingų krovinių pakavimui, laikraštinį baltą popierių indams bei dūžtantiems daiktams vynioti. O taip pat ir gofro kartoną bei kartono kampukus baldų, paveikslų kampams apsaugoti. Ypač saugiam daiktų, krovinių, paveikslų, meno vertybių gabenimui gaminame (Liftvanus) specializuotas medinės dėžės pagal pageidavimus ir brėžinius.

Mes turime visas reikalingas pakavimo medžiagas vietiniams perkraustymams ir eksporto pakavimui.

____________________________________________________________________________

Burbulinė plėvelė, pūslėta plėvelė, oro burbulų plėvelė, strech plėvelė,  gofro kartonas, kartonines dėžės, lipni juosta, dėžės knygoms, rūbinės dėžės, dėžės pakabinamiems drabužiams, dėžės sulankstomiems drabužiams, laikraštinis popierius, dėžės patalynei, pakavimo popierius,  apsauginis popierius,  mediniai konteineriai,  liftvanai.

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS