LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Perkraustymo paslaugos vilniuje

Perkraustymo paslaugos pagal atstumą skirstomos į vietinius (Vilniuje), taip pat perkraustymo paslaugos gali būti skirstomos į tarpmiestinius perkraustymus (tarp Lietuvos miestų), bei į tarptautinius kraustymus, kurių organizavimas vyksta jau už Lietuvos ribų, bet visą laiką yra kontroliuojamas mūsų įmonės priskirto vadybininko. Visi mūsų kompanijai patikėti kroviniai prižiūrimi atsakingų darbuotojų, todėl viso darbo eigą nuo pradžių iki galo organizuojame patys. Esant poreikiui, turime didžiausią tinklą tarptautinių kraustymo kompanijų, todėl turime galimybę Jums pasiūlyti savo partnerių pagalbą atliekant įvairius su perkraustymu susijusius darbus.

Vietinės perkraustymo paslaugos:

UAB Kraustina darbuotojai greitai  perkraustys Jus į bet kurį Vilniaus, Lietuvos ar viso Pasaulio kampelį.

Kaip užsakyti paslaugą?

Jums tereikia paskambinti telefonu   +370 67 12 12 12  ir mūsų vadybininkas atvyks apžiūrėti Jūsų butą, namą ar biurą.

Atlikus patalpų apžiūrą, mes pateiksime Jums detalią darbų sąmata, kiek laiko reikės skirti visiems darbams, kiek planuojama skirti darbuotojų, kiek ir kokių pakavimo medžiagų pateiksime, kokias pakuotes darysime, kokį skirsime transportą ir t.t.

Jei klientas pageidauja, dėžutes pristatome prieš kelias dienas iki numatytos išsikraustymo datos, kad jis galėtų susipakuoti pats, jeigu yra poreikis. O jei daiktų nedaug, tai tą mes dėžutes pristatome pačią kraustymo dieną ir UAB Kraustina bendrovės darbininkai supakuoja daiktus bei išardę supakuoja baldus. Sutarus kraustymo datą ir laiką, UAB “Kraustina” komanda atvyksta ir sukrauna viską į krovininį automobilį ir nuveža į Jūsų naująjį būstą ar biurą.

Perkraustymo paslaugos bus žymiai kokybiškesnės jei naudosite specialias mūsų kompanijos pritaikytas dėžes, burbulinę plėvelę ar kitas firmines kraustymui reikalingas priemones.

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS