LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Perkraustymo ypatumai

Perkraustymo paslaugų ypatumai

Perkraustymo paslaugos - tai palyginti nauja verslo šaka Lietuvoje. Perkraustymo darbai dažniausiai užsakomi labiau pasiturinčių gyventojų bei žinoma, krovėjų ir transporto paslaugų pagrindiniai ir dažniausi užsakovai yra įvairuos Lietuvos bendrovės ir įmonės.
Perkraustant biurus ir butus beveik visada užsakomos ir specialios perkraustymo dėžės - tai ženkliai palengvina ir pagreitina patį perkraustymo procesą. Perkraustymo dėžių naudojimas taip pat turi įtakos ir kraustymo darbų kokybei.
Kartais, vykdant perkraustymo darbus prireikia ir surinkti bei išrinkti baldus, stelažus ir pan. Baldų surinkimas - itin atsakinga paslauga, kurią būtina, kad atliktų savo srities meistras. Dažniausiai perkami baldai būna nebrangūs, tačiau, deja ir nelabai patvarūs, todėl juos išrenkantis ir surenkantis baldų surinkėjas turi tiksliai žinoti visus šio darbo ypatumus, kad perkraustyti baldai naujoje vietoje stovėtų tvirtai ir neklibėtų.
Baldų supakavimo paslauga dažniausiai naudojasi asmenys išvykstantys į užsienį. Baldų supakavimo paslauga skirta vartotojams, kurie nori apsaugoti savo baldus ir daiktus nuo apgadinimo ilgose transportavimo distancijose.
Transporto paslaugos užsakymas pergabenti daiktus turi būti išankstinis, nepaliekant to paskutinei akimirkai. Užsakant pervežimo paslaugą užsakovas gali būti tikras, kad užsakytas transportas atvyks laiku bei paruoštas pervežimui.
Seifų gabenimas - specifinė paslauga kurią atlikti galima patikėti tik UAB Kraustina patikrintiems specialistams. Numatomų gabenti seifų išmatavimai ir svoriai turi būti būtinai pranešami UAB Kraustinai iš anksto, kad vadybininkai ir darbų vadovai galėtų įvertinti esamą situaciją bei parinkti tam darbui skirtą specializuotą įrangą su kuria saugiai ir nieko nepažeidžiant galimą būtų pergabenti net ir iki 2500 kg. sveriančius seifus.
Krovėjų paslaugos - išskirtinė paslauga, kuria naudojasi įmonės, turinčios sandėlius, priimančius atvykstančius krovinius ir samdančios UAB Kraustina patikimus ir darbščius krovėjus, kurie per maksimaliai trumpą laikotarpį atlieka visus būtinus krovimo darbus. Mūsų įmonės pagrindinis tikslas siekti, kad perkraustymo paslaugos būtų aukščiausios kokybės, suteiktos laiku ir vietoje.

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS