LT EN RU

Meniu

Nuolaidos

Apie mus

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos

Paslaugos

Naudingi patarimai

Įkainiai

Įgyvendinti projektai

Pakavimo medžiagos

Kraustymo eiga

Karjera

Kontaktai

Perkraustymo straipsniai

Baldų pervežimas

Transporto paslaugos

Parodų logistika

Medinių dėžių gamyba

Sandėliavimas

Moving to Lithuania

Krovinių ekspedijavimas

Kraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugų
užsakymas
internetu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
telefonu
Perkraustymo paslaugų
užsakymas
biure
Vietiniai perkraustymai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Perkraustymo paslaugų įkainiai mūsų bendrovėje priklauso nuo užsakomų paslaugų kiekio ir kitų poreikių. Perkraustymo paslaugos nėra labai pigus dalykas - todėl reikėtų atkreipti dėmesį į kraustymo bendrovę kurią renkatės pervežti Jūsų daiktus. Pasirinkus pigiausią bendrovę galite skaudžiai nusivilti ir gali tekti samdyti kitą rimtesne, ir tuo pačiu kiek brangesnę kompaniją daiktų pervežimui. Perkraustymo paslaugų kainos prasideda nuo 30 LT už darbo valandą, tačiau tikslesnę būsimo perkraustymo kainą sužinosite tik susiekę su mūsų įmonės vadybininkais. Mes įvertinę reikiamų paslaugų kiekį, pakavimo medžiagų poreikį ir sąlygas suderinsime kainas ir pateiksime Jums optimalius sprendimus. Mes esame lankstūs ir galime pritaikyti nuolaidas, su mumis galima visada sutaupyti ir persikraustyti pigiau, kai tuo tarpu kitos perkraustymo paslaugų įmonės didina kainas - mes jas realiai mažiname.
Klientai po perkraustymo paslaugų atlikimo mus vertina tikrai puikiai ir rekomenduoja savo artimiesiems ir pažystamiems.

Mūsų kompanija, UAB KRAUSTINA, teikdama perkraustymo paslaugas ilgus metus yra aptarnavusi tūkstančius tiek fizinių, tiek ir juridinių klientų. Mus rekomenduoja ne tik klientai, bet ir konkurentai! Prisijunkite ir Jūs!

Štai todėl UAB Kraustina yra Lietuvoje žymiausias prekinis ženklas perkraustymo paslaugų srityje!

Kraustymo dėžės nuoma tik 1,- Euras. Speciali, kartoninė, impregnuota, penkių sluoksnių gofruoto kartono išlankstoma dėžė su Kraustinos logotipu. Išmatavimai: 60cmX40cmX40cm.

Perkraustymo partneriai

www.kraustymopaslaugos.lt
Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS